Sharecash Cpagrip Taktikleri Teknikleri – Para Kazanma [2016]

Merhaba Arkadaşlar…

Sizlere internet üzerinden nasıl para kazanılacağı hakkında bilgiler vericem.
Yanlız bir şartla referansımdan üye olursanız,  şaka şaka referansımdan üye olmasanızda canınız saolsun.
Gelelim nasıl paralar kazanacağımıza belki bu şekilde konular açılmıştır ama benimki diğerlerinden biraz değişik.

Sharecash : her halde herkes bu adı duymuştur. Duymayan varsada karşılaşmıştır.
Bu sitenin para kazandırma sistemini açıklayım öncelik olarak.

Sharecash Para Kazanma : Sharecash sistemi dosya indirmeyle para kazanılan sistem ama..! turbobit letitbit gibi değil bir özelliği var oda şu.
Bir dosya paylaştık ve elemanın biri bu dosyayı indirmeye geldi. Download butonu veya linkine tıkladı.
Daha sonra elemanın önüne anket sistemi sundu. Eleman afalladı sharecash diyorki bu ankette verdiğim linklerlerden kendine uyanı seç sonra orada denilenleri yap.
Yaptın mı daha sonra dosya indirmeye izin veriyor bizim sharecash al sen doldurdun anketi yada toolbarı yada alışverişi bende sana dosyayı veriyorum deyip indirtiyor. 😀

Şimdi diyeceksiniz ki film,oyun filan yüklesem bu şekilde indirirler mi? hayır adamlar bize sadece 50mb dosya yüklememize izin veriyor.
Peki ne yükleyeceğiz o zaman? İşte burası can alıcı nokta 🙂
Arkadaşlar sharecash bize diyor ki öyle bir dosya paylaş ki bu adam ne yapıp yapıp bu dosyayı indirsin.
Tamam da abi bunlar neler?
İşte aslında burada herşey sizin hayal güçünüze kalıyor. Düşünün ben olsam ne indiririm. Ama olmazsa olmaz birşey olucak bir kitap veya bir crack yada bir keygen serial vs.

Arkadaşlar bazı insanlar var oyun manyağı adam delirmiş oyun krizine girmiş indiricem arkadaş ne olursa olsun bu oyunu oynuyacağım diyor 😀
Hemen bizde bir oyunun keygen serial dosyalarını paylaşıyoruz. Ve adam indirir mi? Siz olsanız boş bir yazı yazılmış bir görüntü yok video yok indirirmisiniz hayır tabiki değil mi?
Adam güvence arıyor birşeyler arıyor. Biz ne yapıcaz onun çalıştığına dair bir video hazırlayacağız ve youtube a veya diğer video sitelerine yükleyeceğiz.
Youtube koydun hit aldı açıklama kısmına bir link koy açıklamalarını yap hit kazandırmaya uğraş bence kendisi kazansın derim hile yaptınmı youtube hemen banlıyor 🙁
Oradan da indirme alırsın sitenden de evettt siteniz olması şart mı? değil ama olursa tam süper olur 😀

Arkadaşlar bu sistemden ben deli paralar kazanıyorum ve kazanmaya devam ediyorum. Referansımdan üye olan elemanlara özel bir grup kurup onları daha detaylı bilgilendiricem.
Mesela bir keygen buldum diyelim bunun prosunu ben yapıyorum. Ve arkadaşlarla bu dosyayı paylaşıcam neden paylaşıyorsun diyeceksiniz? Referans üzerinden %5 ten başlayarak %20 ye kadar çıkıyor bu kazanç.

Ve referansımdan üye olanlara yeni bulduğum Taktikler teknikleri onlarla paylaşıcam. Sizler ne kadar çok kazanırsa bende kazanmış olucam.
Biz nasıl kazanırız ben öğreticem size sizde arkadaşlarınıza eşinize dostunuza anlatıp sizde referansınız üzerinden onları üye yapabilirsiniz.

Sadece sharecash la da kalmıycaz arkadaşlar. Diğer Önemli para kazanma sistemlerinide arkadaşlar isterse anlatıcam.

Fileice diye sistem var aynı sharecash gibi sadece onda premium olarakta indirme yapıyorlar o var. Bazen eleman anketle uğraşmak istemiyor direk premium alıp indiriyor.
Fileice sisteminede nasıl üye olacağınız hakkında gerekli bilgileri sizelere vericem.

Eğer sizde diyorsanız bende para kazanmak istiyorum diye hemen Referansımdan üye ol Detaylı şekilde bilgiler vereyim sana.

Bazı uyanıklar var ve bu düşüncede olanlar sadece ben kazanayım o kazanmasın gibisinden 😀 sadece bu konu hakkında demiyorum diğer kişiler hakkındada diyorum bırakın adam kazansın ya 🙂 adam anlatmış zaman harçamış.

  1.  Emeğe saygı olucak
  2. Siz referanstan üye olmadınız direk girerek üye oldunuz. Sizi sistem hemen başkasının üzerinden referans gösteriyor. Yani gidiyorsun elin gevurunun birine para kazandırıyorsun.
  3. Siz referansımdan üye olunca otomatik ben sizin nick inizi görüyorum ve ne kadar kazanmışsın vb.
  4. Baktım bir tık yok elemanda o kişiye yaptığım dosyalardan göndermiycem ve yeni tekniklerden haberdar etmiyeceğim.

4. madde de neden öyle diyorum bazılarının önceden almış hesapları var adamlar üye oluyor daha sonra nickim var nick varda kazanç yok yani malzeme koparmak için gelenlerde olucak
o yüzden böyle birşeye başvurucam kusura bakmayın 🙁

Neyse sizde diyorsanız ben bu sistemden para kazanıcam diye hiç durma hemen sende katıl derim 1 indirmede 20 dolar verdiğini bilirim.

Bu işi doğru dürüst yapan kişiler olursa ki TOP USER yeri var oradan görürsünüz günlük 750 dolar ve daha fazlasını kazanana raslıyacaksınız.

Benden bu kadar karar size kalmış az birşey tüyolar verdim. Gerisi Referansımdan üye olanlara.

CpaGrip Hakkında:

Arkadaşlar yeni cpagrip diye bir site daha var. Anlatılanlar o site için geçerlidir. Şuanda en popülerler arasında Bu site geçerlidir. Online olarak chat yeride mevcuttur. İstediğiniz soruları oradada sorabilirsiniz.

CPAGrip Üye Olma

Referans Link : https://www.cpagrip.com/admin/panels_register.php?ref=34947

Refsiz Link : cpagrip.com

Sharecash Üye Olma

Referans Link : http://sharecash.org/index.php?ref=it7y

Refsiz Link : sharecash.org

 

Ödeme Kanıtı ve Kazanç Tablosu

Fileice Kazanç Tablosu

Sharecash Kazanç Tablosu

Ödeme Tablosu

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir